SÚŤAŽ O SÉRIU KNÍH HARRY POTTER

img

Vyhrajte limitovanú sériu kníh o čarodejníckom učňovi, ktoré vyšli v špeciálnej edícií pri príležitosti 20. výročia vydania. Všetkých 7 dielov v slovenskom jazyku môže byť teraz Vašich, stačí sa zapojiť do súťaže na našom Instagrame @akademiamatejatotha.

Celé znenie pravidiel súťaže nájdete TU.

Pre skalných aj začínajúcich čitateľov Harryho Pottera vychádza špeciálny box pri príležitosti 20. výročia vydania prvého príbehu nadčasovej ságy o chlapcovi s neobyčajnými schopnosťami na Slovensku. J.K. Rowlingovej románový svet a jeho odvážni hrdinovia neustále fascinujú nielen deti, ale aj dospelých. Nadchol sa ním tiež ilustrátor Adrián Macho, veľký fanúšik Harryho Pottera, a svojou originálnom výtvarnou podobou vdýchol kompletnému vydaniu jedinečnú atmosféru. Sova, ktorá drží v zobáku záhadnú obálku, nás pozýva do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej, kam sa z nástupišťa deväť a trištvrte spolu s Harrym, Ronom, Hermionou a ďalšími študentmi odvezieme Rokfortským expresom. Panoramatický pohľad na vlak prináša prekvapujúce momenty a láka nás postupne vytiahnuť z boxu knižky, ponoriť sa do pôsobivých scén na obálkach a objavovať skrytý význam symbolov a čarovných predmetov, ktoré sa viažu k deju siedmich vzrušujúcich príbehov.

Toto mimoriadne vydanie urobí radosť rovnako zberateľom, ako aj novej generácií mladých čitateľov.

Výročný box obsahuje:
Harry Potter a Kameň mudrcov
Harry Potter a Tajomná komnata
Harry Potter a Väzeň z Azkabanu
Harry Potter a Ohnivý pohár
Harry Potter a Fénixov rád
Harry Potter a Polovičný princ
Harry Potter a Dary smrti

Zapojte sa do súťaže na našom Instagrame @akademiamatejatotha, ktorá trvá od 17. 02. 2022 do 23. 02. 2022.Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.