ČO SA UDIALO V ROKU 2019 NA FOTOGRAFIÁCH

O2 Športová akadémia Mateja Tótha na DOD na základných školách po celom Slovensku

Pre rodičov je dôležité aké mimoškolské aktivity ponúkajú základné školy. V mnohých prípadoch si rodičia vyberajú školu, kde prihlásia svojho prváčika aj podľa tohto kritéria. Preto je pre mnohé školy prínosom projekt akadémie olympijského víťaza. A tak sme sa v uplynulých týždňoch zúčastnili mnohých dní otvorených dverí.

Odovzdávanie výhry v MŠ Habovka

Základná škola s materskou školou v Habovke je pre nás skutočne výnimočná. Najskôr si základná škola vybojovala v súťaži O2 Dobrá vec víťazstvo, vďaka čomu je projekt na škole zadarmo počas celého školského roka. A drobčekovia v materskej škole sa tiež snažili, ako jedna zo štyroch materských škôl z celého Slovenska, vyhrali v súťaži "Vychutnaj a vyhraj" O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na pol roka zadarmo.

Odovzdávanie výhry v MŠ Strenčianska 2 v Bratislave

Materská škola Strečnianska 2 v Bratislavskej Petržalke je jednou zo štvorice škôlok, ktoré vyhrali v súťaži "Vychutnaj a vyhraj". Odovzdať výhru do materskej školy prišiel samotný olympijský víťaz Matej Tóth.

Odovzdávanie výhry v MŠ Hronské Kľačany

Materská škola z obce Hronské Kľačany je jednou zo štvorice víťazných materských škôl, ktoré vyhrali v súťaži "Vychutnaj a vyhraj", O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na pol roka zadarmo. Odovzdávanie výhry bolo slávnostné, za prítomnosti Mateja Tótha, riaditeľky akadémie Márie Bedlekovej a pána starostu obce Jozefa Chudého.

Odovzdávanie výhry v MŠ Konopná 8 v Leviciach

Materská škola Konopná 8 v Leviciach je jednou zo štvorice škôlok, ktoré vyhrali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý polrok zadarmo, v súťaži "Vychutnaj a vyhraj". Odovzdávania sa zúčastnil aj Matej Tóth.

ŠKOLENIE NOVÝCH TRÉNEROV

Po prvom polroku školského roka k nám pribudli ďalšie nové školy. Predtým ako začnú trénovať, sa boli tréneri najskôr vyškoliť na dvojdňovom intenzívnom vzdelávacom programe.

ČO SA UDIALO V ROKU 2018 NA FOTOGRAFIÁCH

Fotogaléria ZŠ s MŠ Demandice

18.novembra 2018 sme návštivili ZŠ Demandice ktorá zvíťazila v súťaži O2 Dobrá vec. Výhru si statočne vybojovali s 29042 hlasmi. Deti sa tešia z každého tréningu. Sme radi sú súčasťou O2 Športovej akadémie Mateja Tótha.

Fotogaléria Cirkevná ZŠ s MŠ Dobrého pastiera Žilina

17. októbra 2018 sme zavítali aj na CZŠ Drobného pastiera v Žiline. Odovzdali sme deťom zaslúžený grant, ktorý si vybojovali úžasnými 15715 hlasmi v súťaži O2 Dobrá vec. Deti získali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ s MŠ Vasiľov

12. októbra 2018 sme odovzdávali grant O2 Dobrá vec ZŠ s MŠ vo Vasiľove. Deti si statočne vybojovali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý rok zadarmo. Podarilo sa im vyzbierať 1181 hlasov.

Fotogaléria ZŠ s MŠ, E. P. Bárdoša Habovka

12. októbra 2018 sme prišli zablahoželať a odovzdať víťazný grant ZŠ s MŠ E.P. Bároša v Habovke. Priaznivci súťaže vyzbierali 2452 hlasov a tak získali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Kostolné

11. októbra 2018 sme odovzdaním grantu privítali ďalších členov do O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Stali sa nimi deti zo ZŠ Kostolné. Zvíťaziť sa im podarilo na základe vyžrebovania v súťaži O2 Dobrá vec.

Fotogaléria ZŠ Nitrianske Rudno

8. októbra 2018 sme zavítali aj na ZŠ Nitrianské Rudno aby sme slávnostne privítali deti v O2 Športovej akadémii. Deti si zaslúžili svoje pôsobenie u nás na základe výhry v súťaži O2 Dobrá vec, v ktorej nazbierali krásnych 5695 hlasov. Vďaka tejto výhre deti trénujú v O2 športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Havaj

3.októbra 2018 sme slávnostne odovzdali grant na ZŠ Havaj. Deti statočne hlasovali v súťaži O2 Dobrá vec a tak si vybojovali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Hradná Nové Zámky

Základná škola Hradná v Nových Zámkoch sa zapojila do súťaže O2 Dobrá vec, ktorej sa podarilo vo svojom kraji zvíťaziť s krásnym výsledkom - 3555 hlasov. Deti tak získali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Rakovec nad Ondavou

3. októbra 2018 sme navštívili ZŠ Rakovec nad Ondavou, aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Školská 49 Vinosady

3. októbra 2018 sme navštívili ZŠ Školská 49 vo Vinosadoch, aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ s MŠ Dechtice

3. októbra 2018 sme navštívili ZŠ s MŠ Dechtice, aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Strážnická 1, Skalica

3. októbra 2018 sme navštívili ZŠ Strážnická 1 v Skalici , aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Ulica Fándlyho 763/7A, Sereď

18. septembra navštívil náš Matej ZŠ Juraja Fándylho v Seredi. Dôvodom jeho návštevy bola výhra v súťaži O2 Dobrá vec. Do súťaže sa zapojilo 300 základných a stredných škôl z celého Slovenska. Medzi výhercami bola aj ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi s 3357 hlasmi. Vďaka hlasovaniu žiaci majú možnosť trénovať v O2 Športovej akadémii Mateja Tótha zadarmo celý školský rok.

Fotogaléria ZŠ s MŠ Liesek

ZŠ s MŠ Liesek získali O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na základe vyžrebovania v súťaži O2 Dobrá vec. 11. 9. 2018 školu poctil návštevou náš Matej, aby odovzdal pánovi riaditeľovi Grant – svoju symbolickú stopu, ktorá charakterizuje prítomnosť O2 Športovej akadémie Mateja Tótha na škole v školskom roku 2018/2019. Počas návštevy porozprával o svojej ceste k úspechom.

Fotogaléria ZŠ Mojzesovo

10. septembra 2018 sme navštívili ZŠ Mojzesovo , aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Levická Vráble

10. septembra 2018 sme navštívili ZŠ Levická vo Vrábloch , aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria Piaristická ZŠ sv. Jozefa Kalazanského Nitra

10. septembra 2018 sme navštívili ZŠ sv. Jozefa Kalazanského v Nitre , aby sme odovzdali deťom víťazný grant, ktorí si statočne vybojovali v súťaži O2 Dobra vec. Deti sa veľmi tešia možnosti trénovať v O2 Športovej akadémií celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Pavla Horova Bratislava

6. septembra 2018 k nám pribudli ďalší malí členovia. O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha sa im podarilo získať na základe výhry v O2 Dobrá vec, kde získali krásnych 1250 hlasov. Trénujú s nami celý rok zadarmo.

Fotogaléria ZŠ Zarevúca Ružomberok

Základná škola Zarevúca v Ružomberku s nami trénuje od samého začiatku zrodu našej Akadémie. Svoje pôsobenie v Akadémií uplatnili na základe vzbudeného záujmu o šport a pohybový rozvoj pre detí.

Fotogaléria ZŠ Štúrová Myjava

Fotogaléria ZŠ s MŠ Valaská Belá

Fotogaléria ZŠ Pusté Sady

ZŠ Pusté Sady sa stala víťazom vo svojej kategórii vďaka hlasom, ktoré posielali učiteľky, deti, rodičia i všetci priatelia a priaznivci školy, a preto si deti užívajú výhru a naplno sa venujú športu. Dokopy sa škole podarilo nazbierať 804 hlasov. Školu poctil návštevou sám olympijský víťaz Matej Tóth a slávnostne spolu so zástupkyňou O2 škole odovzdali spomienkovú dosku. Deti sa tešia, že si môžu užívať kopu radosti, zábavy a športu na tréningoch.

Športový deň O2 Športovej akadémie Mateja Tótha a Slovenskej sporiteľne v Nitre

23.5.2018, Nitra. Ďalší z trojice športových dní je za nami. Podujatie otvoril pán primátor Nitry doc. Ing. Jozef Dvonč, CSc. spolu s Matejom Tóthom. Podujatia pod záštitou Slovenskej sporiteľne sa zúčastnilo 17 základných škôl z celkového počtu 18. Takmer plné bolo aj hľadisko mestskej športovej haly v Nitre, kde prišli svojich kamarátov povzbudiť nielen spolužiaci, ale aj rodičia. Celým podujatím sprevádzal moderátor a športový redaktor Mário Porubec. Každý súťažiaci si odniesol malú pozornosť. Na záver zahrala účastníkom hudobná kapela AYA spolu s Tomášom Bezdedom.

Fotogaléria Cirkevná ZŠ Ražňany

Športový deň O2 Športovej akadémie Mateja Tótha a Slovenskej sporiteľne v Banskej Bystrici

16.5.2018, Banská Bystrica. Športový deň O2 Športovej akadémie Mateja Tótha v Banskej Bystrici sa niesol v podaní radosti zo športu a športových osobností. Zúčastnilo sa ho viac ako 120 detí z 10 základných škôl v Banskej Bystrici, ktoré si prišli zasúťažiť do športovej haly Dukla v Banskej Bystrici pod záštitou Slovenskej sporiteľne a O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Hostiteľom podujatia bol samotný Matej Tóth a mesto Banská Bystrica. Okrem športu čakal na deti aj hudobný program v podaní Tomáša Bezdedu a skupiny AYA. Celým podujatím nás sprevádzal športový redaktor Mário Porubec. Deti súťažili v dvoch kategóriách. V prvej kategórii boli deti prvého a druhého ročníka a v druhej kategórii boli deti tretieho a štvrtého ročníka. Víťazom v oboch kategóriách bola ZŠ Spojová 14, na ktorej pôsobí O2 Športová akadémia Mateja Tótha už od začiatku školského roka. Ďalší športový deň nás čaká o týždeň v Nitre a v júni v Prešove.

Zavŕšenie športových dní Slovenskej sporiteľne v Prešove bolo veľkolepé

12. jún 2018, Prešov. Posledný z trojice Športových dní Slovenskej sporiteľne a O2 Športovej akadémie Mateja Tótha sme zorganizovali v Prešove. Po Banskej Bystrici a Nitre pohltilo športovanie základné školy aj v Prešove. Podujatie otvorila pani primátorka Ing. Andrea Turčanová. Ako v predchádzajúcich mestách, aj tu prišiel deti povzbudiť olympijský víťaz Matej Tóth. Športových aktivít sa zúčastnili takmer všetky základné školy z Prešova. Športujúce deti prišli povzbudiť aj ich kamaráti zo škôl a aj rodičia. Okrem športovania bolo pre deti prichystané aj maľovanie na tvár a koncert hudobnej skupiny AYA s Tomášom Bezdedom.

Fotogaléria OC Retro Bratislava

Fotogaléria ZŠ Nižná Slaná

Fotogaléria ZŠ Sokolíková Bratislava

Fotogaléria Súkromná ZŠ Tr.SNP 104, Košice

Fotogaléria Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

Fotogaléria ZŠ Spojová Banská Bystrica

Fotogaléria ZŠ Hviezdoslavova 1, Revúca

Fotogaléria ZŠ Dr.V.C. Francisciho Tisovec

Fotogaléria Súkr. ZŠ K. Mikszátha 1 Rimavská Sobota

Fotogaléria Zš Belehradská 21 Košice

Fotogaléria Zš s Mš Lemešany

Fotogaléria Zš Sokolíková Bratislava

Fotogaléria ZŠ s MŠ Lúky, Vráble

Fotogaléria ZŠ Petra Jilemnického Zvolen

Fotogaléria ZŠ s MŠ Podkonice

Fotogaléria ZŠ J. Švermu 6 Michalovce

Fotogaléria ZŠ Mudroňova Bratislava

Fotogaléria ZŠ Nábrežie mládeže Nitra

Fotogaléria Gymnázium A.H.Škultétyho Veľký Krtíš

Fotogaléria ZŠ Široké

Športový deň Športovej akadémie Mateja Tótha v Prešove

12. júna 2018 sme zorganizovali športový deň Športovej akadémia Mateja Tótha v Prešove. Podujatie otvorila pani primátorka Ing. Andrea Turčanová a deti prišiel povzbudiť olympijský víťaz Matej Tóth. Športových aktivít sa zúčastnili takmer všetky základné školy z Prešova. Športujúce deti prišli povzbudiť aj ich kamaráti zo škôl a aj rodičia. Okrem športovania bolo pre deti prichystané aj maľovanie na tvár a koncert hudobnej skupiny AYA s Tomášom Bezdedom.

PRVÉ ŠKOLENIE TRÉNEROV V ROKU 2018

Hneď na úvod nového roka sme vyškolili ďalších 42 trénerov, ktorí budú od februára 2018 (druhého polroka) trénovať v Športovej akadémií Mateja Tótha na školách po celom Slovensku.

ČO SA UDIALO V ROKU 2017 ZACHYTENÉ NA FOTOGRAFIÁCH

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ SV. GORAZDA V ŽILINE

Aj Žiline bude Športová akadémia Mateja Tótha, pretože aj tu škola získala grant vďaka lekárňam DR. MAX. Odovzdávanie výhry bolo pred žiakmi celej školy v telocvični. O program a krásnu výzdobu sa opäť postarali šikovní žiaci.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ VEĽKOMORAVSKÁ 12 V TRENČÍNE

Základná škola Veľkomoravská v Trenčíne má skvelé podmienky pre športovanie svojich žiakov aj keď nie je športovou školou. Škola podporuje športové aktivity a vďaka tomu sa stala jednou z 10 základných škôl, ktoré získali Akadémiu na celý školský rok bezplatne. Veľké odovzdávanie výhry sa odohrávalo v priestoroch školskej jedálne, kde si celá škola videom pripomenula víťazné chvíle Mateja Tótha na olympiáde v Rio de Janero.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ NAD MEDZOU V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI

odovzdávanie grantu v Spišskej Novej Vsi bolo v znamení krásneho programu a skvelej torty. Pani kuchárky si dali záležať a marcipán na torte bol vo farbách loga. Pochúťku spríjemnilo kultúrne podujatie. Na záver nechýbala autogramiáda a reportáž miestnej televízie.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ ŠROBÁROVÁ 20 V PREŠOVE

Odovzdávanie grantu v treťom najväčšom meste na Slovensku za účasti Mateja Tótha. Deti zo ZŠ Šrobárová 20 v Prešove mali možnosť zašportovať si pod vedením olympijského víťaza Mateja Tótha. Na záver podujatia nechýbala autogramiáda.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ NÁBREŽIE MLÁDEŽE 5 V NITRE

Ďalšie veľkolepé odovzdávanie grantu na Základnej škole nábrežie mládeže 5 v Nitre, ktorá ako jedna z 10 škôl získala grant od Lekární DR. MAX. Žiaci si pripravili krásny kultúrny a spoločenský program.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ S MŠ SV. KRÍŽA V KEŹMARKU

Odovzdávanie grantu v Kežmarku bolo predstavením šikovných žiakov Základnej školy sv. kríža. Kultúrne podujatie, tanečné a športové predstavenia talentových žiakov. A výzdoba školy olympijskou tematikou bola veľkolepá. A nechýbala autogramiáda a reportáž miestnej televízie.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ SMETANOV HÁJ V DUNAJSKEJ STREDE

jednou z posledných základných škôl, kde je projekt Športovej akadémie Mateja Tótha vďaka Lekárňam Dr. Max je ZŠ Smetanov háj v Dunajskej Strede. Na tejto škole budú v Akadémií trénovať hlavne mladší žiaci, zato o program počas odovzdávania výhry sa postarali starší žiaci a musíme povedať, že sú veľmi talentovaní.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ DUDOVA 2 V BRATISLAVE

V týchto dňoch bol Matej Tóth odovzdať ďalší z 10 grantov od Lekárni Dr. Max základnej škole v Bratislave. Čakalo ho krásne privítanie, kultúrny program a škole zanechal aj svoj odtlačok, tentokrát nie nohy, ale ruky.

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA NA CSŠ BACHOVA 4 V BRATISLAVE

Ďalšia z Bratislavských základných škôl, ktorej sa síce nepodarilo vyhrať súťaž O2 Dobrý beh ale rodičia na škole projekt aj tak chceli. A podobne ako na ZŠ Sokolíkova, aj tu bol záujem o projekt taký vysoký, že sme museli otvoriť až dve tréningové skupiny, ktoré kapacitne "praskajú vo švíkoch".

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA NA ZŠ FÁNDLYHO11 V PEZINKU

V Pezinku je ďalšia z 24 základných škôl, ktorá vyhrala v súťaži O2 Dobrý beh Športovú akadémiu Mateja Tótha zadarmo na celý školský rok. A takto to u nich vyzerá počas tréningov.

MATEJ TÓTH NA ZŠ SOKOLÍKOVA 2 V BRATISLAVE

Jedna z prvých základných škôl, kde vznikla Športová akadémia Mateja Tótha v Bratislave je ZŠ Sokolíkova 2 v Bratislavskej Dúbravke. Aj keď sa im nepodarilo vyhrať súťaž O2 Dobrý beh, rodičia sa rozhodli, že projekt na škole chcú, aj keď si ho budú platiť. A tak ho majú a to, že deti neustále pribúda znamená, že sú spokojní :-)

MATEJ TÓTH OBČASNE TRÉNUJE VO SVOJEJ AKADÉMII

Matej Tóth pravidelne zavíta na ZŠ Spojová 14, kde prebieha jeho Akadémia v Banskej Bystrici. Okrem toho, že z tréningov niekedy príde vyzdvihnúť svoju dcérku, ktorá tiež navštevuje Športovú akadémiu, si s deťmi aj rád zacvičí.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ ZÁHORÁCKA 95 V MALACKÁCH

Športová akadémia Mateja Tótha je na celom Slovensku od Veľkých Kapušian až po Malacky. A práve v Malackách je škola, ktorá vyhrala v súťaži O2 Dobrý beh. Preto im bol Matej Tóth odovzdať výhru. Škola so silnou atletickou základňou sa pre veľký záujem rozhodla otvoriť nie jednu ale rovno dve tréningové skupiny Športovej akadémie Mateja Tótha,

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA CIRKEVNEJ ZŠ SV. PETRA A PAVLA V STROPKOVE

Na Cirkevnej základnej škole v Stropkove to v týchto dňoch žilo športom. Škola totiž vyhrala v súťaži O2 Dobrý beh Športovú akadémiu Mateja Tótha. Výhru im bol odovzdať samotný Matej Tóth. na škole ho čakal zástup nadšených detí. Škola vyrobila deťom tričká Športovej akadémie Mateja Tótha, atmosféru spríjemnilo kultúrne vystúpenie žiakov a krásna výzdoba školy. No a na záver si deti vyskúšali atletickú disciplínu chôdzu na školskom ihrisku s tým najrýchlejším na svete - olympijským víťazom Matejom Tóthom.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ KOMENSKÉHO 6 V SOBRANCIACH

Odovzdávanie výhry na Základnej škole Komenského 6 v Sobranciach bolo veľkolepé. Podujatie otvorili žiaci z folklórneho súboru. Škola bola vyzdobená olympijskou symbolikou. A nie len žiaci tejto školy sú šikovní, ale aj jej vedenie, pretože upiekli chutnú tortu O2 Športová akadémia Mateja Tótha.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ ŠTÚROVA 18 V MYJAVE

Súťaž O2 Dobrý beh vyhrali aj v Myjave a preto sme odovzdali aj na tento škole symbolickú výhru. Tá reálna je v podobe pravidelnej športovej aktivity pod hlavičkou olympijského víťaza. Plaketu so stopou Mateja Tótha sme odovzdali priamo pánovi riaditeľovi Jaroslavovi Foltínovi.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ SAMA CHALÚPKU 14 V PRIEVIDZI

V Prievidzi nás na odovzdávaní grantu prekvapila nie len regionálna televízia ale aj krásny program, ktorí si pripravili žiaci tejto školy. A my sme im na oplátku odovzdali výhru. Aj na tejto škole bude prebiehať Športová akadémia Mateja Tótha bezplatne.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ KOMENSKÉHO V MEDZILABORCIACH

Do súťaže O2 Dobrý beh sa aktívne zapojila aj ZŠ Komenského v Medzilaborciach. Aj v tomto krásnom kraji bolo odovzdať výhru Matej Tóth osobne. Škole zostala na pamiatku plaketa s Matejovou stopou.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ CLEMENTISOVA 1 V KYSUCKOM NOVOM MESTE

Kysucké Nové Mesto má bohatú atletickú históriu a tak si nemohli nechať ujsť víťazstvo v súťaži O2 Dobrý beh. Takže Športová akadémia Mateja Tótha bude v školskom roku 2017/2018 aj na ZŠ Clementisova. Na odovzdávaní výhry vznikli tieto krásne fotky na pozadí školských športových úspechov.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ PARK ANGELIUM 8 V KOŠICIACH

Športová akadémia Mateja Tótha bude tento školský rok 2017/2018 aj v metropole východu. Aj tu si ju žiaci "vybehali" v súťaži O2 Dobrý beh. Grant odovzdal základnej škole samotný olympijský víťaz Matej Tóth.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ JANKA MATÚŠKU V DOLNOM KUBÍNE

Matej Tótha nevynechal ani ďalšiu z Oravských základných škôl, ktorá od septembra začala športovať v Akadémií Mateja Tótha. Základná škola Janka Matúšku v Dolnom Kubíne je ďalšia z 24 škôl, ktorá vybojovala v súťaži O2 Dobrý beh Akadémiu. Počas slávnostného odovzdávania výhry si žiaci pripravili krásny kultúrny a športový program.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ ELIÁŠA LÁNIHO 7 V BYTČI

V Bytči sme za účasti Mateja Tótha odovzdávali v poradí ďalší grant, ktorý si škola vybojovala v súťaži O2 Dobrý beh. Vďaka tomu sa stala jednou z 24 základných škôl, ktorá bude tento školský rok športovať pod hlavičkou Športovej akadémie Mateja Tótha bezplatne.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ J. A. KOMENSKÉHO 1 V BÁNOVCIACH NAD BEBRAVOU

Odovzdávali sme grant aj na ZŠ J. A. Komenského v Bánovciach nad Bebravou, kde si deti otvorili darček v podobe športovej sady, ktorú budú môcť používať na tréningoch Akadémie Mateja Tótha.

ODOVZDÁVANIE GRANTU NA ZŠ HVIEZDOSLAVOVA 1 V REVÚCEJ

Jednou z desiatich základných škôl z celého Slovenska, ktoré získali grant od Lekárni Dr. MAX bola ZŠ Hviezdoslavova 1 v Revúcej. Takto to vyzeralo na odovzdávaní výhry za účasti Mateja Tótha. Žiaci si pripravili krásny kultúry program.

ROZHOVOR NEZNÁMEHO NOVINÁRA MATEJA TÓTHA S ÚSPEŠNOU ŠPORTOVKYŇOU MARTINOU HRAŠNOVOU

V Decembri 2017 sme v Banskej Bystrici mali ďalšie zo série školení trénerov, na ktorom sa zúčastnila aj úspešná slovenská športovkyňa Martina Hrašnová spolu s dcérkou. No a Matej Tóth ako správny novinár využil príležitosť a čo - to sa Martinky popýtal.

STRETNUTIE STAROSTU PETRŽALKY S MATEJOM TÓTHOM BUDE MAŤ DOHRU

V novembri 2017 sa pri odovzdávaní jedného z grantov Petržalskej Základnej škole Gessayova 2, stretol Matej Tóth s pánom starostom MČ Bratislava - Petržalka, pánom Vladimírom Bajanom. Pána starostu projekt Športovej akadémie Mateja Tótha nadchol a chce ho na všetkých školách. Preto bude od druhého polroka na všetkých jedenástich základných školách, ktorých zriaďovateľom je MČ Bratislava - Petržalka, prebiehať Akadémia Mateja Tótha.

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA V ZUBROHLAVE

Aj Orava má záujem o Športovú akadémiu Mateja Tótha. Olympijský víťaz preto zavítal do obce Zubrohlava, kde vedenie základnej školy prejavilo záujem o projekt. Od budúceho roka začínajú trénovať. Na podujatí sa zúčastnila celá, škola, prišli sa pozrieť aj rodičia a nechýbala ani regionálna televízia.

SÉRIA PREZENTÁCIÍ PROJEKTU V METODICKO-PEDAGOGICKÝCH CENTRÁCH NA SLOVENSKU

Projekt Športovej akadémie Mateja Tótha má za sebou sériu prednášok pre pedagógov v metodicko-pedagogických centrách. Stretnutí sa osobne zúčastnil aj Matej Tóth. V Banskej Bystrici prišli na prednášku aj deti z tréningovej skupiny ZŠ Spojová 14, ktorí ukázali krátku ukážku tréningového procesu.

1. TELERÁNO ŠPORTOVEJ AKADÉMIE MATEJA TÓTHA

V marci 2017 sme predstavili v poradí našom prvom Teleráne v TV Markíza projekt Športovej akadémie Mateja Tótha a novú spoluprácu s modrým operátorom O2. Z tejto spolupráce vznikol prvý ročník súťaže O2 Dobrý beh, vďaka ktorému má možnosť vyhrať Akadémiu Mateja Tótha 24 základných škôl z cle´ho Slovenska.

TLAČOVÁ KONFERENCIA: PREDSTAVENIE PROJEKTU AKADÉMIE

V marci 2017 predstavil Matej Tóth spolu so svojím tímom spustenie projektu Športovej akadémie Mateja Tótha. Aj keď sa tlačová konferencia mala prioritne venovať nadchádzajúcim športovým plánom Mateja Tótha, predstavenie projektu zaujalo médiá najviac.

PRVÉ ŠKOLENIE NOVÝCH TRÉNEROV

Cieľom projektu Športovej akadémie Mateja Tótha je priniesť kvalitnú športovú aktivitu do škôl. Preto tím odborníkov pripravil sériu školení, ktoré sa skladajú zo školenia o športovom tréningu pod vedením Michala Tótha a Matejovho trénera - Mateja Spišiaka, vývojovej kineziológie, ktoré vedie fyzioterapeut Mateja Tótha - Denis Freudenfeld a mentálneho tréningu, ktorý zastrešuje Andrea Antalová, detská psychlogička.

TÁBOR PRE DETI Z DETSKÝCH DOMOVOV

Ako prvé si vyskúšali projekt Športovej akadémie Mateja Tótha deti z detských domovov na Slovensku. Tábora sa zúčastnili deti z každého detského domova na Slovensku. Okrem športovania si zajazdili na koňoch, čakal ich výlet loďou a v neposlednom rade aj osobná účasť Mateja Tótha.

PREDSTAVENIE PROJEKTU V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI

V apríli 2017 sme v historickej budove Reduty v Spišskej Novej Vsi sme predstavili viac ako stovke riaditeľov projekt Športovej akadémie Mateja Tótha. Podujatia sa zúčastnilo predstavenstvo projektu, vrátane olympijského víťaza Mateja Tótha.